Головна Новини Студентам Абітурієнтам Контакти

Бібліотека коледжу – на допомогу навчанню. 

Діяльність бібліотеки Житомирського автомобільно – дорожнього коледжу розпочалася в 1959 році. Загальна площа бібліотеки 285 м2, читальний зал на 80 місць. За період існування бібліотека стала для викладачів і студентів інформаційним, навчальним центром, який спільно з педагогічним колективом виконує завдання підготовки висококваліфікованих фахівців та виховання молоді. В бібліотеці відбувається впровадження новітніх технологій. В 2006 році розпочалася комп’ютеризація книгозбірні.

Активізувалося комплектування фонду профільними електронними документами. Їх налічується більше 50.
Загальний фонд бібліотеки ЖАДК нараховує 80297 тис. примірників, із них - 37% україномовна література. Щорічно він поповнюється. .

Серед перспективних завдань, що стоять перед бібліотекою, - продовження поповнення електронного каталогу, введення електронного формуляра користувача, проведення автоматизації книговидачі. Реалізація цих ідей неможлива без кваліфікованого колективу бібліотечних працівників.

Завідуюча бібліотекою- Дмух Людмила Павлівна, працює в коледжі з 1985 року.

Бібліотекарі: Виноградова Валентина Іванівна, працює в коледжі з 1981 року,

Лосовська Ганна Дмитрівна, працює в коледжі з 1986 року. Вони мають вищу фахову освіту і любов до обраної професії.

Сьогодні бібліотека стала одним із провідних підрозділів ЖАДК. Вона вирішує завдання інформаційного забезпечення навчального процесу, підвищення професійного і культурного рівня викладачів і студентів.

Працівники бібліотеки намагаються створити у ній атмосферу творчої зацікавленості у роботі з різноманітними інформаційними джерелами, створюючи для цього комфортні і сприятливі умови.

div>Меню сайту
 
 
Сайт Міністерства освіти України
 
Опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3264

© 2018 Офіційний сайт Житомирського автомобільно-дорожнього коледжу