Головна Новини Студентам Абітурієнтам Контакти


Спеціальність 5.092118 "Будівництво, експлуатація і ремонт автомобільних доріг та аеродромів”.

В 1930 році в технікумі розпочато підготовку спеціалістів дорожньої галузі даної професії.

За цією спеціальністю в коледжі закріплено 9 навчальних кабінетів та 2 лабораторії, які забезпечені обладнанням, приладдям у відповідності до вимог робочих програм навчальних дисциплін.

Презентація спеціальності

Спеціальність 5.03050901 «Бухгалтерський облік»

Перший набір студентів - бухгалтерів  відбувся в 1995 році. За цей час велика кількість випускників працює за фахом напідприємствах, фірмах та організаціях України. В зв’язку з постійними змінами у веденні бухгалтерського обліку бухгалтерам необхідно постійно поповнювати свої знання.

Сучасна професійна освіта дає не лише певний обсяг знань. Основна її місія - організувати навчальний процес так, щоб майбутній фахівець зрозумів усю велич інформаційного простору, який оточує сучасну людину, і неможливість його забезпечити без самовдосконалення і розвитку особистості.

Презентація спеціальності

 Спеціальність5.03050401 "Економіка підприємства"

Перший набір студентів був здійснений у 2000 році. Уже не один рік наші випускники  є кваліфікованими кадрами, які вирішують питання економічного витрачення ресурсів, застосування високопродуктивної техніки і технології. Спеціальність достатньо молода для нашого коледжу, але випускники  працюють керівниками підприємств, заступниками керівників з економічних питань, керівниками планового управління (відділів),керівниками комерційних підрозділів, провідними спеціалістами.

Меню сайту
 
 
Сайт Міністерства освіти України
 
Опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3264

© 2018 Офіційний сайт Житомирського автомобільно-дорожнього коледжу