Головна Новини Студентам Абітурієнтам Контакти

Увага!! Початок занять 22.02.2017. Розклад на сайті


Шановні відвідувачі нашого сайту! Вітаю Вас в віртуальному середовищі Житомирського автомобільно-дорожнього коледжу!

Якби нам довелося назвати найдавніші професії, що супроводжували розвиток людської цивілізації то це  були б торгівля, шляхобудування та перевезення. Ми навчаємо молоде покоління двом із найстаріших і найважливіших професій. Гармонійне поєднання теорії і практики, новітні розробки і наукові традиції, адаптація освітнього процесу до вимог часу - це Житомирський автомобільно-дорожній коледж!

Досвід педагогів і розробка нових напрямків у підготовці молодих спеціалістів - це Житомирський автомобільно-дорожній коледж!

Один із найстаріших навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації серед споріднених навчальних закладів області та провідний в Україні з підготовки молодших спеціалістів - це Житомирський автомобільно-дорожній коледж!

Доступність і висока якість освіти, гарант вашого впевненого старту в самостійне життя - це Житомирський автомобільно-дорожній коледж!

Якщо ви хочете все це осягнути - приходьте навчатися! Запрошуємо вас до партнерства.

 

 

 

З повагою директор ЖАДК              Ваш   О.В.Ніколенко.

 

Адміністрація Житомирського автомобільно-дорожнього коледжу Національного транспортного університету вітає з вступом на заочну форму  навчання спеціальності «5.07010602 Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» учасника АТО Оліщука Володимира.

Важкі та трагічні події, що стрімко змінюють сучасну реальність життя нашої країни, спонукають нас відходити від роками усталених моделей вирішення проблемних питань. Держава вцілому і Міністерство освіти і науки приділяють багато уваги біженцям зі сходу нашої країни та учасникам бойових дій. Але передбачити всі нестандартні випадки неможливо. Одним з таких випадків було звернення до нашого навчального закладу Володимира Оліщука з проханням прийняти його на навчання. Вчасно подати документи на вступ до коледжу він не мав можливості внаслідок подвійного поранення  з міномету та  РПГ. Завдячуючи небайдужості таких людей як журналіст В.Конев, начальник управління освіти і науки ЖОДА В.Пастовенський, директор ЖАДК НТУ О.Ніколенко, працівникам Житомирської облдержадміністрації, Міністерства оборони України, Міністерства освіти і науки України, журналістів телеканалів 1+1 та ICTV вдалося оперативно вирішити проблему виділення додаткового бюджетного місця для навчання хлопця.

Меню сайту
 
 
Сайт Міністерства освіти України
 
Опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3230

© 2018 Офіційний сайт Житомирського автомобільно-дорожнього коледжу