Головна Новини Студентам Абітурієнтам Контакти


Спеціальність 5.07010602 «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів»


Фахівців за спеціальністю 5.07010602 "Обслуговування і ремонт автомобілів та двигунів" коледж готує з 1930 року. Автотранспорт — наймасовіший і найперспективніший вид транспорту. Вже сьогодні він перевозить 85% всіх вантажів та 90% пасажирів.

Автомобіліст —почесна і благородна професія. Техніків-механіків з технічного обслуговування та ремонту автомобілів і двигунів готує один з найстаріших навчальних закладів держави — Житомирський автомобільно – дорожній коледж. Ця спеціальність необхідна для виробничо - технічної та організаційно-управлінської діяльності на підприємствах і в організаціях автомобільного транспорту, промисловості, сільського господарства та авторемонтного виробництва.

Презентація спеціальності

Спеціальність 5.05050204 "Експлуатація і ремонт підйомно-транспортних, будівельних, дорожніх машин та обладнання "

Сучасні дорожньо - будівельні машини оснащені складними системами керування, автоматичними приладами управління робочими органами . Забезпечення ефективної експлуатації цих машин можливе при своєчасному та якісному проведенні технічного обслуговування та ремонту з застосуванням передових технологій, стендів та приладів поглибленого діагностування. Коледж багато років випускає висококваліфікованих спеціалістів для управління, обслуговування та ремонту сучасної підйомно - транспортної, будівельної і дорожньої техніки.


Меню сайту
 
 
Сайт Міністерства освіти України
 
Опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3264

© 2018 Офіційний сайт Житомирського автомобільно-дорожнього коледжу